25.04.2015 (sobota) godz. 12.00 – Fama

Wszyscy wiemy, jak ważne są języki obce w naszym życiu, a jako rodzice, czujemy się odpowiedzialni za nasze pociechy, by jak najwcześniej miały z nimi kontakt i przyzwyczajały się do brzmienia i rozumienia obcej mowy. Z naukowego punktu widzenia im wcześniej rozpoczniemy językową edukację naszych dzieci, tym lepiej dla nich.

Przyprowadź swoje dzieci i sprawdź, czy język hiszpański przypadnie im do gustu.

Z każdym rokiem w naszej szkole pojawia się coraz więcej najmłodszych studentów. Oddzielnie tworzone są grupy dla każdej grupy wiekowej. Program kursów w Gran Via organizowany jest w taki sposób, by nasze dzieci oswajały się z brzmieniem języka hiszpańskiego w sposób naturalny w trakcie gier, śpiewania piosenek, różnych aktywności prowadzonych przez lektora. Słownictwo wprowadzane jest stopniowo, zgodnie z naturalnymi predyspozycjami naszych małych „językowców”. Najważniejsze, by w tym wieku zaszczepić chęć odkrywania i poznawania nowego języka, a nie wyuczyć na pamięć gotowych zwrotów.

Hiszpański jest drugim na świecie najchętniej wybieranym językiem do nauki!

W Polsce z każdym rokiem język hiszpański zyskuje na popularności. Dotyczy to również szkół publicznych, gdzie już od kilku lat zdawać można maturę i egzamin gimnazjalny z języka hiszpańskiego. W Białymstoku z powodzeniem funkcjonuje klasa dwujęzyczna klasa z hiszpańskim w III LO, a od nowego roku szkolnego 2012/2013 są również dwie klasy hiszpańskie w Gimnazjum nr 3 i 9.

Dni Hiszpańskie 2014 – fot. Magda Turowska

Bilety: Wstęp wolny

Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Miasta Białegostoku.