11.09.2020 (piątek) godz. 18.00 – Granada, moja miłość! – prezentacja – Joanna Maria Sienkiewicz – Restauracja Kawelin – wstęp wolny.

Joanna Sienkiewicz, założycielka Gran Via, metodyk i egzaminator, a przede wszystkim pasjonatka języka hiszpańskiego i kultur krajów hiszpańskojęzycznych, zabierze nas w podróż do Granady, miasta w Andaluzji. W późnym średniowieczu centrum ostatniego państwa muzułmańskiego na Półwyspie Iberyjskim.

fullsizeoutput_1357

„Kto nie widział Granady, w ogóle nic nie widział” (Quien no ha visto Granada, no ha visto nada).  Granada to hiszpańskie miasto, położone u stóp pasma górskiego Sierra Nevada słynie z pięknej architektury i znakomicie zachowanych zabytków, które potrafią zapierać dech w piersiach. To miasto, w którym zakocha się każdy, kto znajdzie się w nim po raz pierwszy, bez wyjątku. W Granadzie zakochała się również Joanna Sienkiewicz, która podczas swojej prezentacji pokaże Wam Granadę, w której mieszkała i studiowała. Opowie zarówno o historii miasta, jak i o ciekawych miejscach, które koniecznie musicie poznać. W trakcie prezentacji poznacie Granadę, jakiej nie zobaczycie w żadnym przewodniku, a przy okazji poznacie parę ciekawych zwrotów.

Wstęp bezpłatny. Wymagana rejestracja: TUTAJ

Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Miasta Białegostoku.