25.04.2015 (sobota) godz. 15.30 – Fama

Można podróżować po świecie bez znajomości języków obcych? Można, tylko jaki to ma sens? My nie lubimy zwiedzać miast przez szybę autokaru, odpoczywać nad morzem w zamkniętym betonowym ośrodku. Wolimy raczej wmieszać się w tłum, porozmawiać z nowymi ludźmi, poznać ich historie, obyczaje i kulturę. Do tego niezbędny jest język, który sprawia, że poznawanie świata i jego rozumienie staje się jeszcze pełniejsze i bardziej wartościowe.

Hiszpański zbliża ludzi! 

Przyjdź na warsztaty „Hiszpański w podróży” i odkryj zwroty oraz gesty przydatne w codziennym obcowaniu z językiem obcym oraz odmienną kulturą. Naucz się nie tylko zamawiać potrawy i kupować bilety, ale też flirtować oraz wyrażać swoje niezadowolenie i sprzeciw wobec zachowań, których nie akceptujesz. Na tych warsztatach skoncentrujemy się na sprawach, których trudno szukać w podręcznikach do nauki języka i na wyrażeniach, których raczej nie umieszcza się w słownikach.

Hiszpańskim posługuje się już 650 milionów ludzi! (wiki)

Warsztaty poprowadzą nasi lektorzy z Polski i Hiszpanii, dla których język obcy nie jest tylko prostym narzędziem komunikacji, ale też przede wszystkim sposobem na werbalne i niewerbalne wyrażanie swojej osobowości, opowiadania o swojej kulturze, tradycji i historii.

Obejrzyjcie znajdujący się poniżej film zapowiadający Dni Hiszpańskie, tam wiele ciekawostek można usłyszeć 😉

Bilety: Wstęp wolny

Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Miasta Białegostoku.