06.04.2019 (sobota) 19.30 Gran Canaria przez cały rok! – prezentacja Patronatu Turystyki Wyspy Gran Canaria – Restauracja Kawelin – wstęp wolny

gran-canaria-1

Podczas prezentacji dowiesz się o wielu ciekawych rzeczach na temat wyspy, a dla osoby, która odpowie prawidłowo na największą liczbę pytań… pobyt na wyspie sponsorowany przez Patronat Turystyki Wyspy Gran Canaria!!!

Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji i wygraj 7-dniowy pobyt dla 2 osób w hotelu na Gran Canarii!!! Samochód do dyspozycji oraz wycieczka VIP z przewodnikiem po wyspie! Tylko podczas prezentacji i tylko dla uczestników zabawy!

dunas-de-maspalomas-atardecer

Gran Canaria jest kontynentem w miniaturze o ciepłym klimacie przez cały rok – średnia roczna temperatura wynosi 24°C! Odpoczywać można tu na ponad 60 kilometrach plaż położonych wzdłuż 236 kilometrów linii brzegowej, skąpanych w promieniach łagodnego słońca, które mieszka tu niemal na stałe. Różnorodne krajobrazy wyspy położonej w sercu archipelagu Wysp Kanaryjskich pozwalają nacieszyć oczy i spędzić aktywnie czas na wszelkie ulubione sposoby. Zapraszamy do poznania tej tętniącej życiem wyspy, na którą można przyjechać w dowolnym terminie, bowiem tutaj piękna pogoda bardzo rzadko bierze urlop.

gran-canaria-granvia

Czekamy na Ciebie w Białymstoku i na Gran Canaria!

guayedra

Wstęp wolny

Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Miasta Białegostoku.