05.04.2019 (piątek) godz. 18.30 – Mama w Barcelonie – spotkanie z blogerką – Aurelia Połeć – Restauracja Kawelin.

Barcelona, to przeważnie miasto pierwszego wyboru przy pierwszym wyjeździe do Hiszpanii. Dużo tanich połączeń lotniczych, pewna pogoda, bliskość morza, miasto tętniące życiem w dzień i w nocy, mnóstwo muzeów i miejsc, które warto odwiedzić z przyjaciółmi i/lub dziećmi. Sama nazwa brzmi już dumnie… weekend spędziliśmy w BARCELONIE! Rambla, Gaudi, Barceloneta, Picasso, paella… tydzień nie wystarczy, by wszystkiemu spokojnie się przyjrzeć, co ciekawszych rzeczy doświadczyć i posmakować. Wtedy śmiało możemy kolejny wyjazd planować, bo to przecież dosyć łatwe zadanie, by dojechać i doskonale bawić się w najbardziej obleganym przez turystów mieście Hiszpanii.

A jak to jest z tej drugiej strony? Czy można uwielbiać Barcelonę mieszkając w niej na co dzień? Aby odpowiedzieć na te pytania i wiele innych, postanowiliśmy zaprosić Aurelię, miłośniczkę Hiszpanii już od nastoletnich lat i blogerkę, która obecnie na stałe mieszka w Barcelonie.

mama-w-barcelonie-blog

Warto walczyć o spełnienie nawet najskrytszych marzeń!

barcelona gaudi

Idealnie łączy macierzyństwo, życie za granicą i odkrywanie urody kraju, jakim jest Hiszpania. Na blogu z młodzieńczą lekkością opisuje tradycje, zwyczaje, piękne miejsca, język oraz mieszkańców Barcelony i Hiszpanii. Dzieli się swoimi doświadczeniami z życia w tym cudownym mieście i kraju. Czy uda jej się zarazić Was miłością do Hiszpanii? My zakochani jesteśmy bez reszty w Hiszpanii i w Mamie z Barcelony!