volando voy, volando vengo
weź udział w naszej grze!

Wstęp

Weź udział w naszej grze językowej i wygraj kurs hiszpańskiego!

Kto nie zna flamenco? Z pewnością wielu z was pomyśli o kolorowych sukienkach, dźwięcznych gitarach i bardzo charakterystycznych rytmach, które otaczają nas w magicznym świecie muzyki i tańca. Ale flamenco to znacznie więcej: to sztuka, folklor i historia.

¿Te atreves a despertar tu duende? Odważysz się obudzić twego „ducha”?

Zapraszamy do odkrywania tej magii razem z nami i do obudzenia własnego ducha (el duende), którego z pewnością nosisz w sobie. Bez wychodzenia z domu nauczysz się nowych rzeczy, a ponadto możesz wygrać kurs hiszpańskiego oraz inne nagrody.

Zrealizowany przez w marcu klip Volando voy, volando vengo miał być wstępem do trzynastej (!) edycji Dni Hiszpańskich w Białymstoku. Wydarzenie to, z oczywistych powodów, nie odbędzie się w zaplanowanym wcześniej terminie 16-18.04.2020, ale w zamian postanowiliśmy dokładnie w tych dniach zorganizować naszą coroczną wirtualną grę językową, w której zwiększyliśmy liczbę nagród i zmieniliśmy język gry na polski, aby jak najwięcej osób mogło spróbować swoich sił w odkrywaniu języka hiszpańskiego języka i dziedzictwa flamenco.

 

Link do każdego dnia gry pojawi się tutaj poniżej. Opublikujemy go też na naszym fanpage: facebook.com/granviapl

Nie musisz znać hiszpańskiego! Zostań w domu i odkrywaj świat flamenco razem z nami!

Nagrody

  • 3 osoby z największą liczbą punktów otrzymają po 1 Voucherze na kurs wakacyjny 2020 (lipiec lub sierpień do wyboru) lub na semestralny kurs języka hiszpańskiego (60h) w roku akademickim 2020/2021.
  • Dla 2 kolejnych osób z najlepszymi wynikami przygotowaliśmy zestawy kosmetyków naturalnych XUFAS o wartości 200 zł.

Regulamin

I. Założenia wstępne:
1. Organizatorem konkursu jest Gran Via szkoła języka hiszpańskiego.
2. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby, z wyłączeniem organizatorów i ich rodzin.
3. Aby wziąć udział w konkursie należy udzielić jak najwięcej poprawnych odpowiedzi na pytania pojawiające się w trakcie trwania zabawy.
4. W konkursie można wziąć udział przez cały czas jego trwania, tj. od 16.04.2020 do 18.04.2020 do godz. 23.59.
II. Co musisz wiedzieć:
1. Czas trwania konkursu: od 16.04.2020 do 18.04.2020.
2. Konkurs polega na odpowiadaniu na pytania związane z flamenco, wykonywaniu zadań z nim związanych w określonym przedziale czasowym.
3. Za każdą prawidłową odpowiedź i zrealizowane zadanie uczestnik otrzymuje 1 punkt.
4. Uczestnik z największą liczbą punktów zdobywa nagrodę główną.
5. W przypadku identycznej liczby punktów u więcej niż jednego uczestnika, nagrody przypadną osobom, które najszybciej udzielą prawidłowych odpowiedzi.
6. Każdy dzień konkursu będzie publikowany o godz. 09.00 na naszej stronie i na fanpage. To seria pytań, na które należy przesłać odpowiedzi za pomocą udostępnionego formularza. Pamiętaj, aby za każdym razem podawać ten sam adres mailowy, który będzie Twoim identyfikatorem.
7. Do konkursu możesz dołączyć w każdym momencie jego trwania. Jedyna niedogodność, to mniej czasu na znalezienie odpowiedzi na poszczególne pytania. Wciąż jednak będziesz mieć szansę na wygranie nagrody głównej.
III. Ważne terminy:
1. Od czwartku 16.04.2020 do soboty 18.04.2020 o godz. 09.00 publikujemy kolejny wpis z pytaniami.
2. W niedzielę 19.04.2020 o 17.00 komisja sprawdzająca wyłania zwycięzców.
IV. Jeszcze raz o nagrodach:
1. W niedzielę wybierzemy zwycięzców. Jeśli więcej 5 osób zdobędzie identyczną najwyższą liczbę punktów, o zwycięstwie decydować będzie czas udzielenia ostatniej odpowiedzi.
2. Nagród głównych w postaci voucherów na kurs językowy nie można przekazać innej osobie, ani też nie można jej zamienić na ekwiwalent pieniężny.
V. Postanowienia końcowe:
1. Regulamin znajduje się do wglądu w sekretariacie Gran Via, to jest w Białymstoku, przy ul. Lipowej 6 oraz na stronie internetowej Konkursu www.granvia.pl
2. Wszelkie pytania i uwagi można kierować na oficjalny adres e-mail konkursu: biuro@granvia.pl
3. Złamanie ustaleń regulaminu konkursu przez uczestnika będzie oznaczało jego wykluczenie z uczestnictwa w konkursie
4. W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdą odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.
5. Nadesłane na konkurs dane osobowe uczestników mogą być przetwarzane przez Organizatora wyłącznie w celu wykonania ich obowiązków związanych z Konkursem Organizatora. Dane będą chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133/97, poz. 883). Uczestnikom Konkursu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
6. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu w trakcie konkursu, ale tylko w sytuacji, kiedy pojawią się nieprzewidziane przez nas okoliczności.

¡Que te diviertas y mucha suerte!