23.04.2016 (sobota) godz. 16.30 – Fama

Tej pary w sumie nie trzeba już zapowiadać. Doskonale znani są białostockiej publiczności zarówno ze swoich podróży w najbardziej odległe i malownicze zakątki świata, jak i doprowadzonego do perfekcji kontrolowania budżetu. Dzięki temu ich podróżnicze opowieści nie są tylko nieosiągalnym westchnieniem dla zwykłych, przeciętnie zarabiających osób, a wręcz przeciwnie stają się namacalnym drogowskazem pełnym praktycznych wskazówek nawet dla średnio oszczędnych studentów.

Obiecali zabrać nas w dziewiczy rejs do „Patagonii w wersji light” – krótko, tanio, bez bagażu, ale intensywnie. O tym dlaczego warto lecieć na koniec świata nawet na kilka dni.

Paula i Maciek

Paula – okrążyła świat w 90 dni stając na 6 kontynentach. Niby nic, gdyby nie to, że zrobiła to bez bagażu. Zafascynowana kulturą Ameryki Łacińskiej oraz tańcem. Salsa na Kubie, Tango w Buenos Aires i Hip Hop w Nowym Jorku już za nią.

Maciek – zawsze najchętniej podróżuje na zachód. Miłośnik wypraw samochodowych po Stanach Zjednoczonych i pustyń, w szczególności Atakamy. Od niedawna zafascynowany również Patagonią. Tak samo jak podróżować lubi opowiadać o podróżach. Pomaga ludziom obniżać koszty wyjazdów.

Razem prowadzą bloga podróżniczego www.gapie.pl, na którym starają się zarazić innych swoją pasją oraz pokazują, że podróżować można „na lekko” , czyli po kosztach i bez bagażu.

Bilety: Wstęp wolny

Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Miasta Białegostoku.