22.04.2017 (sobota) godz. 10.00 Warsztaty plastyczno-teatralne dla dzieci – pracownia plastyczna BTL.

Twoja pociecha zafascynowana jest kulturą krajów hiszpańskojęzycznych, lubi teatr lub też ma zdolności plastyczne ? Zajęcia plastyczno-teatralne są idealne dla wszystkich dzieci, bo nie ma nic wspanialszego, jak prace naszych najmłodszych uczestników. Ich szeroka wyobraźnia niejednokrotnie nas zaskoczyła.

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się, czym jest kukła prosta i jak ją zrobić. Pod okiem pań z pracowni plastycznej wykonają lalki inspirowane kulturą hiszpańską i flamenco.

Zajęcia plastyczno-teatralne to ciekawa i rozwijająca zabawa. Warsztaty nie tylko rozbudzają w dzieciach kreatywność czy poczucie estetyki. Są też dobrym treningiem, podczas którego dzieci pogłębiają wrażliwość dotykową, precyzję ruchów oraz doskonalą czynności manipulacyjne. Będzie to idealny moment na stworzenie własnego stylu ekspresji artystycznej.

Jesteśmy przekonani, że właśnie w tym miejscu powstaną cudowne, oryginalne i niepowtarzalne lalki. Zapraszamy na niezwykłe zajęcia plastyczno-teatralne dla dzieci.

Wstęp: 30 zł / osoba (w tym koszt materiałów do wykonania lalki),

Dzieci w wieku poniżej 6 lat mogą uczestniczyć w warsztatach z rodzicem lub opiekunem.

Szczegółowe informacje i zapisy:  tel. 85 742 50 31 wew. 112 , 115.

Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Miasta Białegostoku.