Skorzystaj z dofinansowania na kursy hiszpańskiego w Gran Via

Baza Usług Rozwojowych zawiera ofertę szkoleń, kursów zawodowych, studiów podyplomowych oraz innych forma kształcenia skierowanych do samozatrudnionych, przedsiębiorców oraz ich pracowników. Wystarczy przeszukać bazę, by znaleźć ofertę usług najlepiej dopasowanych do twoich potrzeb. Wybór jest szeroki i coraz więcej firm szkoleniowych spełnia warunki wpisania swoich usług do bazy. Baza umożliwia również zapisanie się na usługę. Wystarczy otworzyć wybraną ofertę i kliknąć przycisk „Zapisz się na usługę”.

Po zapisaniu się na usługę wykonawca usługi musi go potwierdzić, zmieniając w systemie status uczestnika. Informacja o zmianie statusu powinna zostać przesłana na adres e-mail uczestnika. Jego brak oznacza konieczność skontaktowania się z firmą świadczącą usługę.

Oferta Gran Via dostępna jest tutaj: OFERTA GRANVIA.

bez-nazwy-1

Dla kogo i jak?

Każdy, kto kiedykolwiek korzystał z funduszy europejskich wie, jak ważne jest ich poprawne rozliczenie. Dotyczy to także usług rozwojowych. Sposób ich rozliczania może być różny, w zależności od województwa.
W województwie podlaskim obowiązuje zasada refundacji wydatków. Oznacza to, że przedsiębiorca musi sam zapłacić za usługę, a po jej zakończeniu może oczekiwać zwrotu części poniesionych wydatków.

Z kursów z dofinansowaniem mogą skorzystać OSOBY FIZYCZNE, które zarejestrują się TUTAJ oraz mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, które zgłoszą się do WUP Białystok. Kurs skierowany jest do osób dorosłych, a poziom uzależniony jest od potrzeb Uczestników. Czym się różni od naszych kursów? Finansowaniem. W przypadku osób fizycznych wkład własny wynosi 12% do wartości bonu na osobę.

Więcej szczegółów tutaj

Nasze Kursy

Baza Usług Rozwojowych to rewolucyjne na europejskim rynku HR interaktywne narzędzie, które ma charakter edukacyjny. Jest to idealne rozwiązanie, aby podnieść swoje kompetencje. Osoby indywidualne, przedsiębiorcy i ich pracownicy mogą wyszukać bądź zamówić (sprofilowane według swoich potrzeb) usługi rozwojowe z dofinansowaniem z funduszy europejskich.

Zajrzyj do Bazy Usług Rozwojowych, gdzie możesz zapoznać się z ofertą kursów z możliwością dofinansowania. Pamiętaj, że tylko instytucje i szkolenia zamieszczone w bazie kwalifikują się do dofinansowania.

GRAN VIA wpisana jest do Bazy Usług Rozwojowych. Posiada akredytację do świadczenia usług rozwojowych.

Skontaktuj się z Wojewódzkim Urzędem Pracy, tam podpowiedzą, pomogą i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Wciąż masz wątpliwość, czy dobrze rozumiesz działanie tego programu? Przeczytaj ten poradnik i korzystaj z dofinansowania! POBIERZ PORADNIK