Skorzystaj z dofinansowania na kursy hiszpańskiego w Gran Via

Baza Usług Rozwojowych zawiera ofertę szkoleń, kursów zawodowych, studiów podyplomowych oraz innych forma kształcenia skierowanych do samozatrudnionych, przedsiębiorców oraz ich pracowników. Wystarczy przeszukać bazę, by znaleźć ofertę usług najlepiej dopasowanych do twoich potrzeb. Wybór jest szeroki i coraz więcej firm szkoleniowych spełnia warunki wpisania swoich usług do bazy. Oferta Gran Via dostępna jest tutaj: BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH.

Dla kogo i jak?

Z kursów z dofinansowaniem skorzystać mogą osoby indywidualne, przedsiębiorcy i ich pracownicy. Kurs skierowany jest do osób dorosłych, a poziom uzależniony jest od potrzeb Uczestników. Czym się różni od naszych kursów? Finansowaniem. Jest możliwość, uzyskania finansowania od 50% do 80% w zależności od województwa oraz założonych kryteriów.

Więcej szczegółów tutaj

6 prostych kroków:

  • Znajdź interesujący Cie kurs.
  • Skontaktuj się z Wojewódzkim Urzędem Pracy, tam podpowiedzą, który i jak wypełnić wniosek
  • Wypełnij wniosek
  • Podpisz umowę
  • Zarejestruj się na wybrany kurs
  • Opłać kurs i otrzymaj refundację

Nasze Kursy

Baza Usług Rozwojowych to rewolucyjne na europejskim rynku HR interaktywne narzędzie, które ma charakter edukacyjny. Jest to idealne rozwiązanie, aby podnieść swoje kompetencje. Osoby indywidualne, przedsiębiorcy i ich pracownicy mogą wyszukać bądź zamówić (sprofilowane według swoich potrzeb) usługi rozwojowe z dofinansowaniem z funduszy europejskich.

Zajrzyj do Bazy Usług Rozwojowych, gdzie możesz zapoznać się z ofertą kursów z możliwością dofinansowania. Pamiętaj, że tylko instytucje i szkolenia zamieszczone w bazie kwalifikują się do dofinansowania.

GRAN VIA wpisana jest do Bazy Usług Rozwojowych. Posiada akredytację do świadczenia usług rozwojowych.