Baza Usług Rozwojowych

Nasza oferta w BUR dostępna jest tutaj: OFERTA GRANVIA. 

Wszystkie usługi możemy dopasować do Twoich potrzeb.

Zadzwoń! tel. 857435105

Dla kogo?

Możliwość skorzystania z bonów na szkolenia mają osoby dorosłe z powiatu sokólskiego i białostockiego z obszarów wiejskich. Obowiązuje zasada refundacji wydatków. Oznacza to, że uczestnik musi sam zapłacić za usługę, a po jej zakończeniu może oczekiwać zwrotu 88% poniesionych wydatków. Uczestnik zobowiązany jest do zapewnienia wkładu własnego w wysokości 12 % kwoty kursu.

Z kursów z dofinansowaniem mogą skorzystać osoby w wieku 18 lat i więcej, które z własnej inicjatywny są zainteresowane podnoszeniem kompetencji i zdobywaniem kwalifikacji, które zarejestrują się TUTAJ. Poziom kursów uzależniony jest od potrzeb Uczestników. Czym się różni od naszych kursów? Finansowaniem. W przypadku osób fizycznych wkład własny wynosi tylko 12% do wartości bonu na osobę.

Więcej szczegółów tutaj

Jak?

 1. Rejestracja na bonynaszkolenia.pl
 2. Zgłoś się do punktu obsługi uczestnika projektu (POUP).
 3. Rejestracja w BUR.
 4. Kwalifikacja do projektu.
 5. Konsultacja z doradcą zawodowym.
 6. Wniosek o przyznanie bonu.
 7. Analiza złożonego wniosku.
 8. Umowa.
 9. Wpłata wkładu własnego.
 10. Umowa na realizację usługi szkoleniowej.
 11. Realizacja usługi.
 12. Rozliczenie usługi… ufff! Trochę tego jest, ale naprawdę warto 😉

Więcej szczegółów tutaj 

Skorzystaj z dofinansowania na kursy hiszpańskiego w Gran Via

Oferta Gran Via dostępna jest tutaj: OFERTA GRANVIA.

Wszystkie usługi dostępne w BUR dopasujemy do Twoich potrzeb.

Baza Usług Rozwojowych zawiera ofertę szkoleń, kursów zawodowych, studiów podyplomowych oraz innych forma kształcenia skierowanych do samozatrudnionych, przedsiębiorców oraz ich pracowników. Wystarczy przeszukać bazę, by znaleźć ofertę usług najlepiej dopasowanych do twoich potrzeb. Baza umożliwia również zapisanie się na usługę. Wystarczy otworzyć wybraną ofertę i kliknąć przycisk „Zapisz się na usługę”.

Po zapisaniu się na usługę wykonawca usługi musi ją potwierdzić, zmieniając w systemie status uczestnika. Informacja o zmianie statusu powinna zostać przesłana na adres e-mail uczestnika. Jego brak oznacza konieczność skontaktowania się z firmą świadczącą usługę.

Nasze Kursy

Wciąż masz wątpliwość, czy dobrze rozumiesz działanie tego programu? Przeczytaj ten poradnik i korzystaj z dofinansowania! POBIERZ PORADNIK

Skontaktuj się z odpowiednim do miejsca zamieszkania Starostwem, tam podpowiedzą, pomogą i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Baza Usług Rozwojowych to rewolucyjne na europejskim rynku HR interaktywne narzędzie, które ma charakter edukacyjny. Jest to idealne rozwiązanie, aby podnieść swoje kompetencje. Osoby indywidualne, przedsiębiorcy i ich pracownicy mogą wyszukać bądź zamówić (sprofilowane według swoich potrzeb) usługi rozwojowe z dofinansowaniem z funduszy europejskich.

GRAN VIA wpisana jest do Bazy Usług Rozwojowych. Posiada akredytację do świadczenia usług rozwojowych.
 

Zajrzyj do Bazy Usług Rozwojowych, gdzie możesz zapoznać się z ofertą kursów z możliwością dofinansowania. Pamiętaj, że tylko instytucje i szkolenia zamieszczone w bazie kwalifikują się do dofinansowania.